Kontakt oss

Besøksadresse

Kåja, 2640 Vinstra

Postadresse

Postboks 19, 2639 Vinstra

Styret

Styreleder

Bjørn Sletten

tlf. 974 71 997‬
hei@vinstra-il.no

Nestleder

Lars Wadahl

tlf. 974 00 900
lars.wadahl@gmail.com

Økonomi

Erik Løkken

tlf. 901 40 921
faktura@vinstra-il.no

Medlemsansvarlig

Ola Rykhus

tlf. 930 21 027
medlem@vinstra-il.no

Kiosk og klubbhus

Lillian Øybrekken

tlf. 958 86 018

Fotball

Mette Stigen

tlf. ‭976 43 350‬
fotball@vinstra-il.no

Fotball

May Kristin Ovrum

tlf. 481 15 169
fotball@vinstra-il.no

Sykkel

Mio Kampestuen

tlf. 900 66 618
sykkel@vinstra-il.no

Allidrett

Andreas Byrhagen

tlf. 451 05 696
allidrett@vinstra-il.no

Ski

Ole Jakob Grauphaugen

tlf. 930 84 562
ski@vinstra-il.no

Tur

Tom Erik Åsen

tur@vinstra-il.no

Bli med som frivillig for idrettslagets dugnader!

Igjennom året deltar idrettslaget opp på flere dugnader for å sikre inntekter til laget. Vi ønsker alle krefter hjertelig velkommen – også om du ikke er medlem!

Våre hovedsamarbeidspartnere

Våre samarbeidspartnere

Vi ønsker alltid å knytte til oss nye samarbeidspartnere: vil du være en av dem?
Ta kontakt med oss på hei@vinstra-il.no
postadresse

Postboks 19, 2639 Vinstra

besøksadresse

Kåja, 2640 Vinstra

organisasjonsnummer

979 583 907

Tipper du?

Du kan også støtte Vinstra Idrettslag når du tipper. Norsk Tipping gir 7 % av omsetningen til det laget spillekortet er registrert på. Vårt organisasjonsnummer er: 979 583 907.