Om Vinstra Idrettslag

Vinstra Idrettslag ønsker å bidra til sunne opplevelser i et positivt miljø, gjennom å være rause, ha respekt for hverandre, være ryddige og lekne.

Idrettslagets grunnfilosofi

Vinstra Idrettslag har som formål å legge til rette for at barn, ungdom og voksne skal ha mulighet til å delta i idrettsaktivitet, enten som aktiv, foreldre/foresatte eller frivillig på «sidelinjen». Vi ønsker å gi et tilbud som bidrar til at flere kan drive med fysisk aktivitet. Idrettslagets aktiviteter skal være en trygg sosial møteplass, der alle skal føle seg inkludert og verdsatt. Vi ønsker å bidra til sunne opplevelser i et positivt miljø, gjennom å være rause, ha respekt for hverandre, være ryddige og lekne.

Hvorfor bli medlem i Vinstra Idrettslag?

Som medlem i Vinstra Idrettslag er du med og bidrar til at vi kan opprettholde et godt aktivitetstilbud for barn og unge som bor på Vinstra.

Enten du har barn som deltar aktivt i våre tilbud, eller ønsker å støtte opp om arbeidet vi gjør – er du velkommen til å bli medlem hos oss. 

Medlemsfordel

Som aktivt medlem og ved familiemedlemskap i Vinstra Idrettslag får du medlemsrabatt hos Sport 1 Vinstra.

Styret

Styreleder

Janne Kolås

tlf. 908 52 502
hei@vinstra-il.no

Nestleder

Lars Wadahl

tlf. 974 00 900
lars.wadahl@gmail.com

Økonomi

Erik Løkken

tlf. 901 40 921
faktura@vinstra-il.no

Styremedlem

Ola Rykhus

tlf. 930 21 027
ola@rykhus.no

Kiosk

Unni Solli Rolstad

tlf. 907 63 072
uhnns@hotmail.com

Sykkel

Kim Erik Moen

tlf. 416 94 888
sykkel@vinstra-il.no

Fotball

May Kristin Ovrum

tlf. 481 15 169
fotball@vinstra-il.no

Sykkel

Mio Kampestuen

tlf. 900 66 618
sykkel@vinstra-il.no

Allidrett

Andreas Byrhagen

tlf. 451 05 696
allidrett@vinstra-il.no

Ski

Ole Jakob Grauphaugen

tlf. 930 84 562
ski@vinstra-il.no

Tur

Tom Erik Åsen

tur@vinstra-il.no

Bli med som frivillig for idrettslagets dugnader!

Igjennom året deltar idrettslaget opp på flere dugnader for å sikre inntekter til laget. Vi ønsker alle krefter hjertelig velkommen – også om du ikke er medlem!

Våre hovedsamarbeidspartnere

Våre samarbeidspartnere

Vi ønsker alltid å knytte til oss nye samarbeidspartnere: vil du være en av dem?
Ta kontakt med oss på hei@vinstra-il.no
postadresse

Postboks 19, 2639 Vinstra

besøksadresse

Kåja, 2640 Vinstra

organisasjonsnummer

979 583 907

Tipper du?

Du kan også støtte Vinstra Idrettslag når du tipper. Norsk Tipping gir 7 % av omsetningen til det laget spillekortet er registrert på. Vårt organisasjonsnummer er: 979 583 907.